SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
137 000 €
(1 930 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Avenue Foch, Nancy

spalnica3
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Maxime Allegretti vous propose: Superbe Appartement 3 Pièces Lumineux au COEur de NancyÀ la recherche d'un appartement chaleureux et conf...

Ostalo
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi