SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
140 000 €
(1 296 € / m²)
Prodaja
4
1
108 m²
Passage Chaptal, Mulhouse

spalnica4
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 108 m², niché au dernier étage d'un immeuble historique en plein cœur de Mulhouse. Ce bien d'exception, baigné de ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Passage Chaptal, Mulhouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi