SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
187 000 €
(1 438 € / m²)
Prodaja
5
1
130 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

spalnica5
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement 5 pièces de 130 m2 , Type F5, 2 balcons, possible d'acquérir en sus 2 garages . Vous allez tomber sous le charme !!! UNIQUEMENT CHEZ GIRA...

Ostalo
Starost oglasa: 283 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Rue de Bruebach, Mulhouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GIRARDI PFASTATT

Podobni oglasi