SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
136 500 €
(1 484 € / m²)
Prodaja
5
1
92 m²
Passage Chaptal, Mulhouse

spalnica5
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nouveauté ! L'agence Le Nouvel Immobilier vous propose cet appartement à Mulhouse, aux portes de Dornach. Au cœur d'une grande résidence arborée, au c...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 299 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Passage Chaptal, Mulhouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Le Nouvel Immobilier

Podobni oglasi