SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
285 000 €
(2 478 € / m²)
Prodaja
5
1
115 m²
Grande Rue, Mouthe

spalnica5
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mouthe : Idéalement situé au centre du village et à proximité de tous les commerces , dans copropriété récente, calme et entretenue , un appartement c...

Ostalo
Starost oglasa: 68 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Grande Rue, Mouthe
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bauquier Immobilier

Podobni oglasi