SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
320 000 €
(7 442 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue Périer, Montrouge

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérémy Alonzeau vous propose: EXCLUSIVITÉ – Coup de cOEur pour ce charmant 2 pièces de 43 m² idéalement situé à seulement 7 minutes à pie...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Périer, Montrouge
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi