SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
240 000 €
(6 316 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Périer, Montrouge

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sabine Pinkowski vous propose: Montrouge - 2 pièces lumineux avec vue jardin, métro à piedDans un quartier recherché et agréable à vivre,...

Ostalo
Starost oglasa: 41 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Rue Périer, Montrouge
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi