SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
505 000 €
(8 707 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Chemin des Greffiers, Montriond

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T3 avec terrasse à Montriond.Au cOEur de la résidence contemporaine Le Kairn, i...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Chemin des Greffiers, Montriond
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi