SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
183 000 €
(3 211 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Route de Lavaur, Montrabé

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mehdy Tahir vous propose: Situé à deux pas du collège de Montrabé et de la ligne de bus 20 (en direction de Balma Gramont) découvrez ce b...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcKadNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Route de Lavaur, Montrabé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi