SUPA24
293 000 €
(6 976 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENTE APPARTEMENT 2 PIECES MONTPELLIER BEAUX-ARTS Emplacement rare et privilégié au coeur du quartier des Beaux-Arts, environnement calme et arboré. A...

Ostalo
Starost oglasa: 482 dni
Posodobljeno: 482 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acteur Sud  boutonnet

Podobni oglasi