SUPA24
359 990 €
(6 316 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

VENTE APPARTEMENT 3 PIECES MONTPELLIER AGRICULTURE Dans petite résidence de 15 appartements, type 3 avec terrasse et et jardin privatif arboré sans vi...

Ostalo
Starost oglasa: 482 dni
Posodobljeno: 482 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acteur Sud  boutonnet

Podobni oglasi