SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
140 000 €
(3 684 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grand F1 bis de 38 m2 au cœur du centre historiqueL’Agence du Courreau vous propose ce grand F1 bis de 38 m2, idéalement situé en plein cœur du centre...

Električno
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Du Courreau

Podobni oglasi