SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
217 000 €
(3 741 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cédric Schembri (06 98 72 52 50) vous propose : Appartement 3 pièces avec balcon et cave – Assas / ArceauxSitué au 1er étage avec ascense...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi