SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
166 000 €
(4 256 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Coup de cœur assuré !Idéalement situé à deux pas de l’arrêt de la ligne 5 'Yves du Manoir', ce charmant 2 pièces de 40 m2 séduit immédiatement par sa ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gb Immobilier

Podobni oglasi