SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 000 €
(3 872 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Bien vendu loué

Laissez-vous séduire par cet appartement T2 de 47,9 m², situé au 4e étage d'une résidence moderne construite en 2012 à Montpellier. C...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi