SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
149 000 €
(3 386 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À vendre Montpellier FiguerollesCharmant T2 rénové avec prestations de qualité + parkingDans le quartier vivant et recherché de Figuerolles, découvr...

Električno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Du Courreau

Podobni oglasi