SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
210 000 €
(2 727 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica4
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Delrive vous propose: Montpellier Mas Drevon, secteur apprécié pour ses commodités : Transports : tramway ligne 2 'Mas Drevon'...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi