SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
253 500 €
(3 336 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Appartement 3 pièces de 76,65 m2 (Loi Carrez) en rez-de-chaussée, situé à proximité immédiate de la Gare Saint-Roch et aux portes de l'hyper centre. ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 26 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Habitat - SELECTION HABITAT BEZIERS

Podobni oglasi