SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
153 000 €
(3 060 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Thomas Normand vous propose: APPARTEMENT T2 – 1 CHAMBRE – COUR INTÉRIEURE – SECTEUR LES ARCEAUXSitué à Montpellier, dans le quartier des ...

Ostalo
Starost oglasa: 44 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi