Seznam ponudb
9
9
9
77 000 €
(1 069 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Boulevard Sarrail, Montpellier
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
72 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Idéal investisseur, appartement F3 de 81 m2 habitables, vendu loué, offrant une rentabilité immédiate attractive.
Descriptif du bien :
2 chambres spac...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Ločena kuhinja
Ločeni wc
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
78 dni
Posodobljeno:
78 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Boulevard Sarrail, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.