SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

spalnica1
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Emilie Lavallette vous propose: NOUVEAU !!!! MONTPELLIER - Quartier Hôpitaux/FacultéAppartement Lumineux avec Balcon et place de stationn...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi