SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
194 500 €
(2 462 € / m²)
Prodaja
5
1
79 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica5
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Thomas Franco vous propose: Appartement spacieux 3 chambres avec terrasse et parking à Montpellier-VillageBienvenue à Montpellier, dans c...

Ostalo
Starost oglasa: 84 dni
Posodobljeno: 84 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi