SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
236 000 €
(2 713 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Pascale Lavaysse vous propose: Montpellier, à 2 pas des Arceaux et de l'avenue de Lodève, venez découvrir ce superbe appartement T4 trave...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi