SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
729 000 €
(6 339 € / m²)
Prodaja
4
1
115 m²
Rue Claude Bourdet, Montpellier

spalnica4
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mallorie Codina (06 09 91 59 76) vous propose : **Duplex T4 115 m² environ avec vue panoramique - Quartier de la Cité Créative**OFFRE EXC...

Ostalo
Starost oglasa: 154 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Rue Claude Bourdet, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi