SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
120 000 €
(3 077 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Thomas Normand vous propose: SOUS OFFRE !APPARTEMENT T2 - REZ-DE-CHAUSSEE - FONCTIONNEL - TERRASSE - CAVE - PARKINGSur la commune de Mont...

Ostalo
Starost oglasa: 386 dni
Posodobljeno: 386 dni

Lokacija

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi