SUPA24
121 562 €
(6 753 € / m²)
Prodaja
1
1
18 m²
Rue Mauregard, Montévrain

spalnica1
površina18 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Efficience groupe, spécialiste de l'investissement LMNP, vous propose un studio de 22 m2 au sein d'une résidence gérée. Val d'Europe est un hub straté...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Rue Mauregard, Montévrain
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Podobni oglasi