SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
239 000 €
(2 988 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue Léon Cladel, Montauban

spalnica4
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mathieu MOLINA vous propose: MONTAUBAN – Sud, sur les hauteurs – Appartement T4 dernier étage - vue panoramique.Situé dans un secteur cal...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue Léon Cladel, Montauban
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi