SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 800 €
(2 549 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue Léon Cladel, Montauban

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Steve Lambert vous propose: Appartement T2 vendu libre – Centre historique de MontaubanPlus de 2 650 € de mobilier inclus – idéal locatio...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rue Léon Cladel, Montauban
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi