SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
128 000 €
(4 571 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Rue Biesta, Mitry-Mory

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Damien Bouvry vous propose: Superbe STUDIO avec terrasse à Mitry-Mory - Idéal pour premier investissement. Gare à 2 Min à pied.Découvrez ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue Biesta, Mitry-Mory
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi