SUPA24
Dnevna soba
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled
268 000 €
(2 310 € / m²)
Prodaja
3
1
116 m²
Couvert du midy occidental, Mirepoix

spalnica3
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A36650LIS09 - Ever dreamt of living in a château, surrounded by history, beauty and nature? This charming 116 m² apartment is nestled within the Châte...

Ostalo
Starost oglasa: 383 dni
Posodobljeno: 228 dni

Lokacija

Couvert du midy occidental, Mirepoix
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leggett Immobilier

Podobni oglasi