SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
58 000 €
(1 871 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Dame Pernette, Mijoux

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Caroline Viennet vous propose: MIJOUX - Appartement pour investisseurVous souhaitez investir pour sur le secteur de Mijoux? Vous souhait...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Dame Pernette, Mijoux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi