SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
480 000 €
(4 404 € / m²)
Prodaja
5
1
109 m²
Avenue Rudolf Diesel, Mérignac

spalnica5
površina109 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

LA CLE DU PATRIMOINE vous propose ce bel appartement 5 pièces en duplex d'une surface de 109 m2 situé au 4ème et dernier étage d'une résidence récente...

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Avenue Rudolf Diesel, Mérignac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Cle Du Patrimoine

Podobni oglasi