SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
329 000 €
(6 327 € / m²)
Prodaja
3
1
52 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica3
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Philippe Mammone vous propose: A proximité de toutes les commodités, appartement moderne de 3 pièces dans résidence de standing sécurisée...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi