SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 000 €
(5 320 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Français: L'Agence Amarante Saint Roch présente à la vente ce 3/4 pièces de 75,4m2 avec terrasse. Ce bien dispose également d'un emplacement de park...

Električno
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Amarante St Roch

Podobni oglasi