SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 500 €
(6 435 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Avenue de Sospel, Menton

spalnica1
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

✨ Beau studio récent avec terrasse, vue dégagée & aperçu mer – 6ᵉ étageSitué au 6ᵉ étage d’un immeuble moderne livré en 2015, ce charmant studio en pa...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeTuš kabinaNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Avenue de Sospel, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NICOLAS RODE

Podobni oglasi