SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
295 000 €
(4 470 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jerome Reriouedj vous propose: Exclusivité - Appartement 3 pièces avec Balcon et Terrasse - MentonSitué dans la charmante ville de Menton...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaLočeni wcOdprt bivalni prostorPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi