SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(11 302 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Coralie Demore vous propose: Menton – Centre-ville / Résidence de standingAppartement 2 pièces – 53 m² – Front merSitué en plein centre-v...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi