SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
163 000 €
(7 087 € / m²)
Prodaja
1
1
23 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica1
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located a few minutes’ walk from the beach and overlooking the gardens of Palais Carnolès, this studio bordering Roquebrune-Cap-Martin comprises a mai...

Ostalo
Starost oglasa: 108 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Côte d'Azur Sotheby's International realty Beaulieu sur Mer

Podobni oglasi