SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
352 240 €
(7 338 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Menton – À la frontière de Carnolès
Au sein d'une résidence moderne et sécurisée, laissez-vous séduire par ce superbe 2 pièces de 48,37 m² (Loi Carrez...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 128 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Victoria Transac Estate

Podobni oglasi