SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
287 000 €
(11 038 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Avenue Boyer, Menton

spalnica1
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

MENTON, quartier Garavan: Dans une résidence sécurisée, un studio lumineux refait à neuf de 26,21 m2 et une grande terrasse de 6.79 m2 offrant une mag...

Električno
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Avenue Boyer, Menton
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mediterraneo Immobilier

Podobni oglasi