SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
304 000 €
(3 707 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Route de Riom, Ménétrol

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T4 avec jardin à Riom.Située au cOEur de l’écoquartier de l’Ambène, dans un env...

Ostalo
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Route de Riom, Ménétrol
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi