SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 990 000 €
(17 155 € / m²)
Prodaja
5
1
116 m²
Chemin de Fanou, Megève

spalnica5
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

EXCLUSIVITY - MEGEVE - A 116 m2 duplex apartment with a large terrace offering magnificent views of the village and surrounding mountains. This except...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Chemin de Fanou, Megève
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Mont-Blanc Megève

Podobni oglasi