SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
598 000 €
(14 950 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Charles Feige, Megève

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Agence : Millenium PropertiesRéf: MC 2258Nichée dans une résidence soignée, l’adresse bénéficie d’un emplacement privilégié, à quelques pas des commer...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Charles Feige, Megève
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Millenium Properties SA

Podobni oglasi