SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 490 000 €
(14 608 € / m²)
Prodaja
5
1
102 m²
Impasse des Eppenys, Megève

spalnica5
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In einer kleinen Eigentümergemeinschaft mit nur drei Einheiten entdecken Sie diese wunderschöne 5-Zimmer-Duplexwohnung im obersten Stockwerk.

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Impasse des Eppenys, Megève
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FGP Swiss & Alps

Podobni oglasi