SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 000 €
(6 719 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Traverse des Soubrats, Martigues

spalnica1
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

CARRO. A quelques pas de la plage et des commerces , jolie rez de jardin de 30m2 habitable. Une entrée sur coin nuit ,séjour ,cuisine ,salle de douche...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 41 dni

Lokacija

Traverse des Soubrats, Martigues
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Carro Immobilier

Podobni oglasi