SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
550 000 €
(5 093 € / m²)
Prodaja
3
1
108 m²
Rue Aldebert, Marseille

spalnica3
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Ronald Raspus vous propose: Ce lieu est une véritable oasis urbaine au cOEur de Marseille, avec ses caractéristiques uniques et son empla...

Ostalo
Starost oglasa: 482 dni
Posodobljeno: 482 dni

Lokacija

Rue Aldebert, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi