SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
267 000 €
(2 967 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Chemin du Centaure, Marseille

spalnica3
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sophie Ducarne vous propose: Au cOEur du Cabot, au sein de la résidence Les Cyclades, découvrez cet appartement T3/4 de plus de 95 m² en ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Chemin du Centaure, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi