SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
675 000 €
(5 192 € / m²)
Prodaja
4
1
130 m²
Rue Euthymènes, Marseille

spalnica4
površina130 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1894 Real Estate offers you this 4/5 room duplex with an area of approximately 130m², located on the top floor with a sea view. Ideally placed in the ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Euthymènes, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1894 L'IMMOBILIER

Podobni oglasi