SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
440 000 €
(6 471 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue d'Endoume, Marseille

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mehdi Saurat vous propose: T3/T4 - VUE UNIQUE MER, FRIOUL ET BONNE MERE - ASCENSEUR - EXTERIEUR - CAVE - CLIMATISATIONVous serez à n'en p...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue d'Endoume, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi