SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
470 000 €
(4 653 € / m²)
Prodaja
3
1
101 m²
Chemin du Centaure, Marseille

spalnica3
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce magnifique appartement T3 de 101 m² niché au sein d'une résidence sécurisée avec ascenseur dans le quartier prisé du Cabot, 9ème arrondis...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chemin du Centaure, Marseille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi